Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A jövőben programozással...

A jövőben programozással szeretnék foglalkozni. Nem tudok dönteni, hogy egyetemre menjek vagy végezzek el egy bootcamp-et és így legyek programozó. Tanácsok, esetleg tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2020. jan. 13. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyetem levelezőn és mellette A&K Akadémia hétvégén, hétköznap pedig eleinte gyakornoki munka, 1 év után pedig főállás. Így lesz:

- diplomád

- gyakorlati tudásod

- munkatapasztalatod


Ha elszánt vagy 3 év alatt célba érsz.

2020. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudsz már írni egy olyan programot akármilyen nyelven, amiben OOP-ban programozol és SQL nyelven mozgatsz adatokat?

Ha igen ---> bootcamp, ha nem egyetem. Egyébként írhatsz és kifejtem hosszabban is miért gondolom így.

Ha egyetemre mész CSAK prog infó, mert mérnök infón fizikás tárgyak nem kedvesek (prog infó se könnyű, de gondolom nem érdekel a hardware rész, ezért rossz lenne).

2020. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!