Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bérügy és TB ügyviteli vizsga...

Bérügy és TB ügyviteli vizsga hogyan néz ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Főként az EFEB-es online tanfolyam utáni vizsgákra/beadandókra lennék kiváncsi, de más tanfolyamon is hasonló lehet.

Releváns információt nem tálaltam sehol, ezért kérdem:

A vizsgán elméletet kérdeznek? Ha igen, kifejtős (tehát be kell magolni a száraz jogi rizsákat), vagy feleletválasztós (×-elős)?

A vizsga részben abból áll, hogy bérszámfejtési mintapéldákat kell megoldani segédprogramokkal? Esetleg ezeknek a menete milyen, hogy lehet rá felkészülni (azon kívűl hogy gyakorolni kell)?

Egyéb része van-e a vizsgának? (Én ugy tudom, hogy csak "írásbeli" része van).


Egyéb tapasztalatokat is szívesen fogadnék!



#könyvelés #ügyintézés #vizsga #TB #ügyintéző #bérszámfejtés #bérügy #tb ügy #bérügyintézői #bérügyviteli
2020. jan. 14. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ennyit találtam a vizsgáról:

[link]

2020. jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
alul a részletes leírásban.
2020. jan. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi :)

Valahogy en nem talaltam ezt a reszt.

2020. jan. 14. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!