Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki tud megadni történelem...

Valaki tud megadni történelem tételeket? Munka mellett nagyon nehéz csinálnom.

Figyelt kérdés

Már rengeteget kidolgoztam, de egyszerűen nincs időm a munka mellett ennyit megcsinálni. Esti iskolába járok, ezért tudok dolgozni mellette.

4-5 tétel kellene maximum, a többit csinálom folyamatosan ami nincs meg. (+magyart és németet is csinálom, ezért nagyon nehéz)

Amint szabadidőm van rögtön ülök le és dolgozom kifelé.

Előre is köszönöm, aki segit. Privátban leírnám az e-mail címem és úgy megtudnánk oldani.



2020. jan. 14. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok tétel fent van különböző oldalakon. Általában adnak egy jó alapot. Maximum kiegészíted, átírod néhány helyen.

[link]

2020. jan. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nagyon nagy segítség amit elküldtél, legalább hamarabb végzek velük.

2020. jan. 14. 19:08
 3/3 anonim válasza:

Ezt a könyvet ajánlom,én ebből készültem


Történelem érettségi témavázlatok I. Középszint - Negyedik, a 2017-től érvényes érettségi követelmények szerint átdolgozott kiadás.

B Mátyus, Bori István

2020. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!