Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen infó könyvekből érdemes...

Milyen infó könyvekből érdemes tanulni?

Figyelt kérdés

Szeretnék infóból emeltet tenni.

Olyan tankönyvet keresek, vagy könyveket, amik az alapoktól visz végig ezen.

Nagyon sok könyv van összevissza, és egyik sem foglalja össze az egész tudásanyagot, vagy ha igen még a 2003-as Excelhez írták, elavultak.



2020. jan. 14. 20:34
 1/6 A kérdező kommentje:

Mielőtt valaki inkább kötözködni kezdene inkább:

- Infó emelt érettségi

- olyan alapoktól, ami feltételezi, hogy betudod kapcsolni a gépet, de még nem várja el, hogy tudj weblapot szerkeszteni

-elméleti tananyagra is szükségem van

2020. jan. 14. 20:40
 2/6 Kőváry Orsolya ***** válasza:
100%
2020. jan. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elmélet, programozás? Külön-külön én is találok könyveket, olyan kell, ami lefedi az emelt szintet. Ezek nem tartalmaznak elméletet, se programozást.
2020. jan. 15. 13:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem fogsz egy darab tankönyvet találni, ami jó, aktuális és az összes területet lefedi. Nincs ilyen.
2020. jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Semmilyenből, az nem egy mesekönyv. Tele van a youtube tutorial-okkal, amiket sokkal jobban meg lehet érteni.
2020. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Balint321 válasza:

Szia, én ezt a könyvet javasolnám, én ebből készültem, szépen leírja az alap tudni valókat c++ vagy c# nyelven. Van már programozói hátterem, sokat programoztam már a könyv elolvasása előtt, de így is sokat segített:


[link]

2020. febr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!