Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor kapok értesítést arról...

Mikor kapok értesítést arról hogy felvettek okj-re?

Figyelt kérdés

Egyetemre is jelentkeztem, és annak ugye július közepe táján van.

Ha oda nem vennének fel, és az okj-nak hamarabb van, akkor mi a teendő?



2020. jan. 14. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ. Keresztfélévre jelentkeztél okj-n vagy szeptemberben indul a képzés? Ha keresztfélévre jelentkeztél, akkor legkésőbb február elején kiértesítenek, és elmehetsz beiratkozni, ha szeptemberben kezdik a képzést, akkor legkésőbb augusztus végén/szeptember elején fognak kiértesíteni. Ha nem akarod elkezdeni, akkor írsz egy levelet, hogy visszavonod a jelentkezésedet, és nem iratkozol be. Engem 3 okj-ra is felvettek szeptembertől, nyilván kettőnek visszajeleztem telefonon, hogy visszavonom a jelentkezést és töröltek.
2020. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!