Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Dunaújvárosban közösségi...

Dunaújvárosban közösségi szolgálat?

Figyelt kérdés

Dunaújvárosban a Lórántffy kollégiumban vagyok, és az lenne a kérdésem hogy a közelben hol, és milyen helyek lennének ahol letudom tudni az 50órát. Nem szeretnék ide-oda rohangálni hanem egy helyen letudni az egészet.

Ötlet, tapasztalatok? Ti hol csináltátok?



2020. jan. 21. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Én széchenyis voltam, nálunk sokan mentek a Jószolgálati otthonba meg az idősek otthonába. Én egyik helyen sem voltam, mert nem az én közegem, de ha oda elmentél hetente 1-2 órára, akkor azért max. 2 év alatt összegyűlt az 50. Én mondjuk "rohangáltam", mert inkább alkalmi helyekre mentem, amik egyszerre maximum 10 órát adtak, plusz nálunk járt néhány iskolai rendezvényen való segítségért is.
2020. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!