Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sziiasztok! Hogy jutok el...

Sziiasztok! Hogy jutok el pontosan a Corvin sétányhoz? Nyugatiban szálljak le a vonatról? Mindjárt indulok, de még soha nem voltam egyedül Pesten : )

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Hol laksz?

Mert Pécsen és Debrecenben is van Pont ott Party.

Én is el akartam menni de senki se akart eljönni velem :'(

2010. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Debrecenben???????????????

Ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Záhonyi vagyok, de úgyis Pestre megyek tanulni, úgyhogy muszáj lesz ismerkednem Pesttel:)

2010. júl. 22. 11:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Én Pécsre megyek...de már elég jól kiismerem ott magam :)

El akartam emnni-.- de most már mindegy-.-

Sok szerencsét neked!

[link]

Itt van a google útvonal tervezője.

Beirod A pontba a nyugati pályaudvart B pontba meg a Corvin Sétányt és felirod egy lapra mikor merre kell fordulnod hogy oda jus.

Megnézed milyen metro megy arra stb.

2010. júl. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én sem vok otthon pesten, de sztem nyugatiból felülsz a 3as metróra, kőbánya felé, és ferenc körúton leszállsz. A corvin mozi ott van az tuti. Sztem a sétány sem lehet messze, én is ottleszek, és vhogy így oldom meg énis :) csak észre veszek pár ezer 18 éves fiatalt...
2010. júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 czibles ***** válasza:

Klinikákon szállj le.

Ferenc körúttól többet kell gyalogolni.


(remélem még nem késő)

2010. júl. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A fenét kell metrózni!

Felszállsz a Nyugatinál a 4es vagy a 6os villamosra. A 7. megálló a Ferenc körút. Ott leszállsz, szemben van a Corvin mozi.

2010. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!