Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az idei központi felvételi...

Az idei központi felvételi nehéz volt?

Figyelt kérdés

eléggé örültem, mikor megtudtam, hogy jól sikerült, de tök sok ismerősömnek lett jó, így elbizonytalanodtam, hogy ez tényleg jó-e, vagy csak alapból könnyű volt.

39 magyar, 42 matek


2020. jan. 25. 06:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A nyolcadikos magyar és matek közepes erősségű volt.

A hatodikos magyar kicsit más volt mint az előzőek de nem volt nehéz. A matek viszont nagyon nehéz volt.

A negyedikes felvételibe belenéztem kíváncsiságból de nem tudok róla véleményt mondani.


Természetesen minden aktuális központi írásbeli a nehéz az éppen nyolcadikosoknak/hatodikosoknak/negyedikeseknek és az előző évek feladatsorai pedig mind könnyűek.

Az eredményed nem rossz egy top 10es gimibe nem hiszem, hogy elég lesz, de tévedjek én nagyot.

2020. jan. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
56%
Szerintem könnyű volt főleg a matek, az 44 pont lett. A magyart eléggé elrontottam, de így se lett olyan vészes 33 pont.
2020. jan. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Mihez képest nehéz? Én segítettem az unokaöcsémnek felkészülni kicsit. Mivel már nem emlékeztem hogy milyen feladatok is szoktak lenni, elmentem az általános iskolás matektanáromhoz (akivel azóta is tartom a kapcsolatot), hogy ha tud adhatna pár feladatsort. Mivel már 6 éve nem tanít, ezért csak régebbieket tudott adni, köztük azt is amit én is megírtam régen. Ezeket gyakoroltuk, elég jól is ment neki. Tegnap hívott, hogy 49 pontos lett neki és hogy közel sem volt olyan nehéz mint amiket én hoztam neki gyakorlásnak. Tehát ez alapján én biztos nem mondanám nehéznek. (Nekem se tűnt annak, de egyetemi matekos ismeretekkel nincs olyan feladat ami annak tűnne, így nem tudom megállapítani hogy vajon nehéz lehet-e azok számára, akiknek szánták.)
2020. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a matek könnyű volt.


A magyar viszont nehéz volt nekem legalábbis.


Ma reggel belenéztem a pótfelvételi be.


Csak fogtam a fejemet,részvétem azoknak akik azt írták.


Rettenetesen nehéz volt az

2020. jan. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!