Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet ebből még két jól...

Lehet ebből még két jól sikerült emelt májusban?

Figyelt kérdés
Orvosira készülök,biosz,fizika emelt a cél. Az elmúlt egy évben szinte semmit se tanultam. Semmilyen tárgyból.Januárban elkezdtem tanulni a biológiát és a fizikát is. Biológiából több alapom van.Fizikából nagyon kevés.A problémám az,hogy egyszerűen nem tudok tanulni. Leülök a fizika tananyag elé,első ránézésre túl nehéznek tűnik és ajj. Gondolom ránézek a biológiára. 20 percet tanulok rá, jegyzetelek aztán egy óráig semmi.De az idő alatt fele kb. kimegy a fejemből. Aztán ideges leszek, elhajítom a könyveket és úgy vagyok vele holnap kezdek el tanulni. De ez megy már január eleje óta, kezdek belebetegedni. Utálok tanulni, de orvosi diploma kell. Szerintetek ha most elkezdek tanulni még behozhatom a lemaradást májusig?80% feletti kéne mindkettőből.
2020. febr. 5. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez elég halott ügy, de megpróbàlhatod. Hol voltál eddig? Miért nem kezdted korábban?

Különóra, vagy valami felkészítő esetleg lehet segítene.

2020. febr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem esélytelen (bár tévedjek én nagyot). Javaslom hogy csak az egyik tárgyból emeltezz, de abból 85+%osan!
2020. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2, orvosira muszáj 2 emeltet tenni, anélkül nem veszik fel.

Kérdező, mihamarabb keress magántanárt vagy érettségi felkészítő tanfolyamot, mert így önállóan valószínűleg nem fog menni.

2020. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát így nem valószínű
2020. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Oké, gondoltam arra,hogy várok egy évet és csak a biosz emeltet csinálom meg most.

Amúgy van egy új ötletem.Azt megcsinálhatom,hogy megcsinálom a biosz emeltet 80% felett valamivel,és jelentkezek biosz bsc-re,ott lehúzok egy évet,közben megcsinálom a fizika vagy kémia emeltet?Aztán 1 év múlva jelentkezek ÁOK-ra.Szerintetek?

2020. febr. 5. 20:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Inkább hagyj ki 1 évet de ne pocsékolj el féléveket. Még lehet jót is tesz 1 lazább év, én pl imádtam.
2020. febr. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felesleges elhasználnod 2 félévet bioszon szerintem.
2020. febr. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elpazarolnád az állami féléveidből aztán fizethetsz az orvosin, igazán tájékozott vagy.
2020. febr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!