Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Augusztusban elutazok. Ez...

Augusztusban elutazok. Ez lehet gond (felvételi levél, gólyatábor)?

Figyelt kérdés
Csak augusztus 20-án jövök haza. A gólyatáboros értesítő mikor jön? Az egyetemi egyéb infókkal együtt? Úgy tudom, hogy gyorsan elfogynak a helyek gólyatáborra, de én 20-a előtt nem tudok jelentkezni... Van még valami határidő ezen kívül, amiről lekéshetek, ha nem vagyok itthon augusztusban?
2010. júl. 23. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, melyik egyetem mikor küldi az értesítőt, de a gólyatáborok eleve augusztusban vannak.
2010. júl. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
22-én lesz a gólyatábor, ezért kérdeztem, hogy a gólyatáboros jelentkezési lapot mikor szokták kiküldeni... még most júliusban, vagy csak augusztusban?
2010. júl. 23. 09:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szerencsed van, jovo heten megkapod a levelet, es jelentkezhetsz koliba es golyataborba is, de nezz korul az egyetem/foiskola honlapjan, ott biztos tobb info van.
2010. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!