Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen diákmunkák vannak?

Milyen diákmunkák vannak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és van gimibe ez a dolog, hogy le kell dolgzoni 50 órát ebben a négy évben. Az érdekelne, hogy milyen fajta munkák vannak a mekin meg az ilyen gyorséttermi munkákon kívül?

2020. febr. 6. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Önkénteskedj rendezvényeken!
2020. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Önkéntes állatmenhelyen
2020. febr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A diákmunka nem egyenlő az 50 órás közösségi szolgálattal. A diákmunkáért fizetést kapsz, a közösségi szolgálatért nem. Menj önkénteskedni olyan helyre, aminek van szerződése az iskoláddal, vagy keress egyet ami tetszene és intézd el, hogy kössenek szerződést.
2020. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az önkénteskedés is diákmunkának számít!
2020. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De fizetni nem fognak. És az 50 órát nem dolgozhatja le Mekiben (vagyis igen, de elszámolva nem lesz).
2020. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De nem azt montam, hogy mekiben. Hanem azt, hogy rendezvényeken!
2020. febr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De a kérdező a Mekit és egyéb gyorséttermeket kérdezte, hogy ott le lehet-e dolgozni az 50 órát...
2020. febr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az nem diákmunka, hanem közösségi szolgálat ergo pénzt nem kapsz érte. Elvileg az iskola honlapján fenn kell lennie egy listának azokról a cégekről, amikkel az iskolának szerződése van. Olyan helyre is mehetsz, amivel még nincs szerződés, de akkor azt előbb meg kell kötni. Ha nem találod a honlapon a listát, akkor érdeklődj a titkárságon.

Én személy szerint gyerekekre vigyáztam egy nyári természetbúvár táborban, de voltak osztálytársaim akik állatmenhelyen dolgoztak, színházban voltak ruhatárosok/jegyszedők, városi rendezvényeken dolgoztak, szórólapot osztogattak, idősekotthonában, árvaházban önkénteskedtek.

Igazából minden "önkéntes" munka mait csak el tudsz képzelni

2020. febr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A színház nagyon jó! Keress ott valami munkát (büfé,ruhatáras stb.)! A végén még színész leszel... :)
2020. febr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!