Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Végignyomkodni az E-titánt?

Végignyomkodni az E-titánt?

Figyelt kérdés

Nektek mi a véleményetek róla? Engem nagyon idegesít hogy folyton ismételgeti magát, mert engem nem megerősít abban amit olvasok, hanem inkább elgondolkodtat hogy basszus, biztos jól olvastam akkor 2 fejezettel előbb?

Nem lenne jobb csinálni egy jegyzetet magadnak a legfontosabb dolgokról, majd elkezdeni ezerrel teszteket kitölteni, amíg készen nem állsz a vizsgára?


2020. febr. 7. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jó a rendszer. A vizsgára felkészít, a közlekedésre nem.
2020. febr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én megmondom őszintén, hogy végig pörgettem az egészet és mindent megnéztem és elolvastam. Nekem nagyon tetszett. Miután mindent kitöltöttem megkértem az időpontot, addig volt egy hónapom, szóval átpörgettem az egészet újra és írtam belőle egy hosszú jegyzetet. Kresz vizsga előtti éjszaka végig azt olvastam már csak, még másnap reggel is végig olvasgattam amíg be nem mentem. Elsőre meglett.
2020. febr. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!