Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha holnap "ellógná...

Szerintetek ha holnap "ellógnám az iskolát" baj lenne?

Figyelt kérdés
Még soha nem lógtam, most vagyok 11.-es de a holnapi napon nagyon sok dogát írnánk és tudom hogy mind 1-es lenne, ráadásul egy oldalas beadandót kellene írnom, szóval, ha itthon maradok az mennyire lenne baj? Az igazolást szülőivel oldanám meg

2020. febr. 10. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van igazolás, az nem lógás.
2020. febr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom de olyan para az egész, mert nem az iskolával vagy az igazolással van a gond, hanem hogy jön az értesítés a krétába xD
2020. febr. 10. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Mond meg a szüleidnek, hogy ez a helyzet és megtennék-e, hogy leigazolnák ezt a napot.

De szerintem ilyen felesleges dolgokra kár elpazarolnj

2020. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szüleiddel beszéld meg, szerintem nem nagy dolog. Hagyd ki aznap a sulit, és otthon szedd össze magad, állj neki a tanulásnak, mert ha mind egyes lenne, akkor annak oka van. 11-ik még nem annyira durva, csak a pótlást ne felejtsd el. ;)
2020. febr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!