Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok érettségi plusz...

Hogyan tudok érettségi plusz tárgyra jelentkezni?

Figyelt kérdés

Előző évben leérettségiztem, sikeres is volt.

Idén tennék még egy tárgyból..

Kormányhivataltól elhajtottak, ami a lakóhelyemnél volt, illetve elmentem Budapesten a Kormányablakhoz ami a Mechwart ligetnél van, de ott se lehetett..

IDegesít már, hogy mindenhol cseszett kormányirodák vannak és sehol se lehet semmit csinálni és mindegyik csak tippelget, hogy talán a másiknál lehet.

Vagy pepecs munka lenne nekik ezért inkább elhajtanak, hogy ott nem lehet?



2020. febr. 12. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy kormányhivataltól biztosan nem hajtanak el, ha a megfelelő osztályra mész, nincs hozzá joguk, és okuk sincs rá.

A kormányablaknál naná, hogy nem lehet, az például nem a kormányhivatal. Valószínűleg egyszerűen összekevered a neveket, irodákat. Kormányhivatal a megyeszékhelyeken van.

Itt van minden leírva: [link]

2020. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
bementem a volt sulimba.. Ugy volt hogy elinteztek alairtam mindent erre kozlik ma hogy modositottak valamit es ujra alákéne irjam de hat dolgozom ma is, holnap is 12 oraban szoval elrendezte az élet nekem...
2020. febr. 16. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!