Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki, aki a Kszc Dékáni...

Valaki, aki a Kszc Dékáni Árpádba jár Halasra, tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Ha fel fognak venni, oda fogok menni középsuliba, viszont keveset tudok róla. Milyen a közösség? A tanárok milyenek? Sok házit/tanulnivalót adnak fel? Mennyibe kerül a gólyatábor és az "egyenruha"? A tesiórák nehezek? Előre is köszönöm, ha valaki válaszol! ^~^

2020. febr. 14. 22:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Jaaj, és ki szokták írni az ideiglenes névsort a következő évhez?
2020. febr. 14. 22:47
 2/7 anonim válasza:
100%
Hali, ezek engem is érdekelnének;) megkérdezhetem milyen szakra mégy?
2020. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kozmetikus, te?
2020. ápr. 21. 16:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendészet🥰
2020. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Pacsi! Én honvédelemre :D Az unokatestvérem aki egy éve oda jár csupa jó tapasztalata van a tanárok jó fejek még aki kicsit mogorvább is azokat is szeretik! Lehet telefonozni a folyosókon vannak székek stb... Van edzőterem is. Szóval retek jó a hallottak alapján!
2020. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszii! :D

Azóta ráírtam egy végzősre, aki mesélt bővebben a tanárokról meg a gólyatáborról is,es már alig várom xd.

Meg felvettek egy évfolyamos és egy szépészetes csopiba is és látszik már kezdenek kialakulni a klikkek, bár ezen annyira nem lepődök meg xd

2020. jún. 7. 16:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ennek én is örülök hogy tényleg ilyen szupi a suli:)
2020. jún. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!