Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell Victoria (742CQ)...

Hogyan kell Victoria (742CQ) számológéppel statisztikázni?

Figyelt kérdés

Az adatokban sem vagyok biztos hogy hogyan kell bevinni és amikor átlagot akarok akkor nem jó szám jön ki, a szórást pedig egyáltalán nem is tudom hogy hogyan kéne... (Neten nem találtam se manualt se olyan videót ahol ezzel a konkrét modellel dolgoznak)

Köszi a segítséget



2020. febr. 16. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem teljesen értem, mire gondolsz. Az átlag és a szórás kiszámolása nem igényel komoly számolást, a képletek és egyszerű műveletek használatával ki lehet számolni.


Mi nem megy? Hogy szeretnéd csinálni? Milyen adataid vannak?

2020. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Statisztika módban elvileg ha beviszem az adatokat, akkor lehet átlagot számolni és szórást, ami sokkal gyorsabb (főleg a szórásnál). Csak nem tudom hogy hogyan kéne ezt összehozni
2020. febr. 16. 21:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy rendes Sharp vagy Casio számológép user manualját. Ott le van írva. Nálad is hasonlóan kell csinálni.
2020. febr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!