Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budapesten kollégiumok?

Budapesten kollégiumok?

Figyelt kérdés
Budapestre szeretnék menni tanulni,de külföldi vagyok.. egy olyan gimnáziumba jelentkeztem aminek nincs saját kolesza. Valaki? esetkeg olyat ahová baratommal ketten egyszobára költözhetünk? lehetőleg 8.ker. 15000ft alatt
2020. febr. 23. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
15000 forint alatt egy lyukat sem fogsz találni Budapesten, ha kollégiumba nem sikerül bejutni. Magánkollégiumokat 1-2 éve még lehetett találni 30-40 ezer forint/fő havidíjért (ezt természetesen úgy, hogy többen osztoztok a szobán). A legolcsóbb opció valószínűleg ez, vagy ha szerencsétek van hasonló árban szobát ki lehet néha fogni (természetesen ezt is 2 főre értem, fejenként 30-40 ezerért).
2020. febr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Másik gumi koleszába bekéreckedhetsz, nalunk pl a Fazekasnak nincs kolesza, de akiknek kellett átrakták őket az Apáczai és talán az Eötvös koleszaiba
2020. febr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 nagyon informáltnaknt tűnsz nekem pedig lenne még pár kérdésem.. irhatok privit?
2020. febr. 25. 23:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze.
2020. febr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!