Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lejobb ELTE koli? Nyugis,...

Lejobb ELTE koli? Nyugis, lehet tanulni, igényes.

Figyelt kérdés
TTK-s leszek, ha ez számít valamit.
2010. júl. 24. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a Kőrösi Csoma Sándor kollégiumban voltam, bár az M7-es mellett van, de nagyon egyszerű eljutni onnan a TTk-ba. Azóta fel is újították, szóval nem lehet olyan rossz, nem volt egy hotel, de csend volt, lehetett aludni, tanulni is. EZ 2 éve volt, azóta nem tudom mennyit változhattak az emberek meg a hozzáállás.
2010. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sok helyen azt olvastam, hogy a Kőrösiben vannak a legnagyobb bulik. O_o Te pedig azt mondod, hogy nyugis. Eléggé összezavarja az embert az ilyesmi. =]
2010. júl. 24. 13:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Eötvös Szakkolégium
2010. júl. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
+l
2010. júl. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Voltak ilyen többnapos bulik zenekarral stb. De a 7.-en laktam, abszolút nem volt zavaró.


Összehasonlításképpen pl. egy pécsi kollégiummal, ott egész éjjel ordítoztak a folyosón, bömböltették éjjel 3kor óriáshangfalból a zenét, drogoztak, piáltak, undorító büdös volt, kosz, mocsok mindenhol.

2010. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is laktam a KCsSK-ban, tavaly és tavalyelőtt. Először az A épület kilencediken laktam, majd a B épület negyediken. Egyik sem volt csendes. Kicsit sem. Úgyhogy úgy néz ki, ki kell fogni.


Még nem is újították fel, csak nem lehet beköltözni az A épületbe.

2010. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
azóta se lehet beköltözni? Nem semmi, pedig 2 éve ilyenkor volt úgy, h kiürítik.
2010. júl. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát igen, a kiürítés megvan, a felújítás még nagyon nem. A helyettesítő koliban, a Griffben, meg percenként szakadozó, néha egyáltalán nem is létező netet sikerült összehozniuk. Vizsgaidőszakban tuti öröm (én szerencsére itthon voltam). Egy év alatt sem sikerült megoldaniuk a net helyzetet.

Íróasztalom télre lett. (nagyon sok embernek, mert szeptemberre valahogy nem sikerült szerelniük, majd mindig a következő napokra, hétre ígérték).


Szóval: GRIFFBE NE! :)

2010. júl. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerelniük=szerezniük


Egyébként a KCSSK-t ajánlanám, mert ha oda vesznek fel, tuti fürdőszobás szobád lesz :) Plusz mivel sokkal kevesebben vannak ott, mint eddig, biztos nem szaladgál annyi részeg ember éjszakánként (ordítozva, gitározva, énekelve stb.), mint anno az A-ban.

2010. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt olvastam fórumokon, hogy a KCsSK eléggé lepukkant. Nem értem, miért lesznek ott most kevesebben, hisz annyian jelentkeztünk felsőoktatásba, valószínűleg többen vagyunk "vidékről" is.
2010. aug. 1. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!