Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azok a hallgatók, akik végig...

Azok a hallgatók, akik végig dumálnak egy órát, miért járnak be a nem katalógusos órákra?

Figyelt kérdés
Meg úgy általában amelyik hallgató úgy jár be órákra, mintha fegyvert szorítottak volna a fejéhez, az miért nem iratkozik ki?
2020. márc. 1. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó óra felesleges. A dumálók engem is idegesítenek. Én is többre járok be, mint amire jónak látom, mert általában megadom az esélyt, hogy az óra hasznos lesz (aztán persze, legtöbbször kiderül, hogy nem az). De olyan is van, hogy azért "adom fel", mert egyszerűen sok, nem bírok koncentrálni - igaz, ilyenkor én csöndben elfoglalom magam, nem zavarok másokat.
2020. márc. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
És a tanár vajon miért nem küldi ki a fecsegőket???
2020. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Attól még hogy beszélgetnek attól még valami ragad rájuk. Ha mondjuk van előtte/utána órájuk és nincs jobb dolguk akkor van benne valami logika.
2020. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ezt már én is csomószor megkérdeztem magamtól, de eddig értelmes választ nem találtam rá :D Lehet, hogy tényleg nincs jobb dolga, mert előtte/utána van órája, de akkor csinálja csendben, ma már mindenkinél ott van a telefon, amit lehet csendben használni, lehet házit írni.
2020. márc. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!