Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék "kiszabadulni"...

Hogyan tudnék "kiszabadulni" az első padból?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nehez kerdessel fordulok hozzatok!Az iskola kezdete ota az elso padban ulok,a katedratol 1 centimeterre,nagyon szar,a tanarok mindig figyelnek,eszreveszik mar azt is ha a tolltartom rossz helyen all,a telefont rogton kiszurjak,stb...tehat nagyon szar.Az elso ket hetben egy baratom is ult mellettem,akkor jo volt(egyebkent ultem itt tavaly fiukkal es ok volt) de azt a fiut elultettek es most egy kicsi csunya es tiszta hulye lannyal vagyok elol.Nagyon szar erzes,amikor minden fiunak az osztalybol van kivel beszelni,csak nekem nem.Az oszinak pedig nem mondhatom mert mindenki rohogne rajtam hogy problemazok emiatt(eddig kb mindenkinek tetszik hol van).Lassan mar depresszios vagyok emiatt,segitsetek legyszi otletekkel!

#iskola #pad #padtars a
2020. márc. 3. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt egy gyerek, aki így beszopta. Ő áhozott egy másik teremből egy padot leghátulra, aztán azóta ott ül. Senki nem szólt be.
2020. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy megmondod az oszinak, hogy vagy ültessen máshova, vagy mást ültessen melléd, mert nem érzed jól magad XY mellet.

Vagy az osztály balekjával helyet cserélsz. (Mert senki se olyan hülye, hogy csak úgy első padba üljön...)

2020. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mondd azt, hogy távollátó vagy, messzebbről jobban látod a táblát
2020. márc. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Első gimiben (9.) én is elől ültem, pont a tanári asztal előtt. Nem volt rossz, mert a tanárok felettem átnéztek, és a középső részre sokkal jobban odafigyeltek.
2020. márc. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem Téged más zavar ez csak egy indok, hogy miért nem érzed jól magad ! (Egy olyan öreg diák aki mindig elől ült )
2020. márc. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi anno oda ültünk ahova akartunk. Miért nem cserélsz helyet valakivel?
2020. márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!