Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óvodapedagógusként 2013...

Óvodapedagógusként 2013 őszétől dolgozom. Mikor minősíthetem magam?

Figyelt kérdés
2020. márc. 6. 14:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Minősíttethetem*
2020. márc. 6. 14:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Most milyen státuszban vagy? Gyakornok vagy ped 1.?
2020. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ped.1- ben
2020. márc. 6. 15:04
 4/7 anonim válasza:
100%
Dajka vagyok, szóval okosat mondani nem tudok viszont az óvónénim most minősült, és hát kemény menet volt. Hónapokig készült, portfóliót kellett csinálnia, amit valahova felkellett tölteni,hogy aztán egy ostoba vén bánya, lekezelő tekintetétől kísérve, szinte újra diplomázzon. Ő azt mondta mindig más feltételeket írnak elő, pl volt már hogy 25 év munkatapasztalatot kértek hogy az óvónő minősülhessen. Szerintem az intézmény vezető is tudna segíteni,neki is támogatnia kell ebben téged,mert mint mondtam és ahogy kívül állóként láttam, nem könnyű dolog ezt megcsinálni.
2020. márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ja és a sok hónapi kemény munka eredménye kB 15 ezer forint emelés.
2020. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kerdorka válasza:
100%
Szia! A legújabb törvény szerint 8 pályán töltött tanév szükséges.
2020. márc. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2020. márc. 7. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!