Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hogyan költöztetek ki a...

Ti hogyan költöztetek ki a kolikból, miket vittetek magatokkal? Mindent vagy csak a szükséges holmikat?

Figyelt kérdés
Mi tegnap kaptuk meg a tájékoztatást, amiben az állt, hogy a férőhelyeket továbbra is fenntartják, személyes tárgyainkat, felszereléseinket ott hagyhatjuk, amiket a szobákban elzárva tárolnak, de vagyoni felelősséget nem vállalnak. Aztán többen rá is kérdeztek és mind azt a választ kapták, hogy nem kell kipakolni a szobákat és mindenki csak azt vigye, amire tényleg szüksége lesz az elkövetkezendő (ki tudja meddig tartó) időszakban, azzal számolva, hogy 13-a után már nem lehet belépni a koliba. Én még ezelőtt eljöttem, de akkor már nagyjából tudtuk, hogy mi lesz és én is összepakoltam (némi ruha, tanuláshoz szükséges cuccaim, maradék kaja) és mást (pl. konyhai cuccok, ágynemű, nem használt könyvek stb., nyomtató, lámpa, plédek stb.) otthagytam. Most gondolkozom rajta, hogy mi kellene még, de nem tudom.
2020. márc. 13. 12:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Én már szerdán hazajöttem, csak a szükséges dolgokat hoztam magammal, ekkor még semmi tájékoztatást nem kaptunk, csak a kormányrendelet hallottuk, hogy bezárják az egyetemeket. Aztán tegnap írtak emailt, hogy mindent vinni kell, mint amikor nyáron költözünk haza, úgyhogy ma apám elvitt kocsival és hazacuccoltunk.
2020. márc. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!