Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám leggyorsabban...

Hogy tudnám leggyorsabban megoldani/ledolgozni az 50 órát? Milyen munkakörökben gondolkozhatok?

Figyelt kérdés
Kicsit elkéstem igen az én hibám, ráadásul most itt van ez a vírus dolog, de nem kezdhetem el az írásbeli érettségit ameddig nincs meg az 50 órám, igazából már csak pár óra kell.

2020. márc. 18. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a nagy részét könyvtárban dolgoztam le, vagy szórólapot osztottam. Kérdezd meg az osztályfőnököd, hogy tud-e valamilyen munkáról.
2020. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen én is a könyvtárra gondoltam, de bezárták őket😔
2020. márc. 18. 19:22
 3/9 A kérdező kommentje:
Esetleg cégeknél recepciósként vagy ilyesmi nem lehet megoldani?😔
2020. márc. 18. 19:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nyári táborban segédkeztem kölykökkel :D Igazából bárhol végezheted, ahol hajlandóak szerződést kötni az iskolával. Érdemes utánanézni elsősorban nonprofit civil szervezeteknél, ahol általában önkéntességet vállalók vannak, pl: menhelyek, önkéntes katasztrófavédelem stb, de így a járványpánik idején elég nehéz lesz ilyen helyet találni, mert a legtöbbnél valamilyen kontaktba kell lépni emberekkel, ami most ugye igencsak kérdőjeles. Nálunk a suliban engedélyezték anno, hogy az ofő leigazoljon mindenkinek 6 órát, plusz bent maradtunk osztály szinten takarítani az iskolát, ami jó buli is volt, meg kaptunk is 4 óra leigazolást, nem tudom nálatok vannak-e ilyen lehetőségek.
2020. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem lenne rossz ez a sulis otlet csak sajnos ugye most az sincs😅
2020. márc. 18. 22:39
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg, hogy az iskolának milyen helyekkel van szerződése (honlapon szokott lenni lista, vagy írj emailt az ofőnek, igazgatóhelyettesnek, vagy aki intézi nálatok) ott ha találsz olyat, ami nincs bezárva a vírus miatti őrültek házában, akkor hívd fel őket, és egyeztess velük időpontot.


Ha idén érettségizel és már futsz ki az időből, akkor másik opció, mivel minden zárva van, meg egyébként is nyomtatják ezt a maradj otthon dolgot, írsz az osztálycsoportba, hogy nagyon el vagy késve, kinek van olyan kapcsolata, hogy leigazolják neked puszira (vagy egy kis pénzért). Nálunk is voltak ilyen utolsó pillanatosok, még szülőin jelentkeztek a szülők, akik tudtak ilyen igazolásokat szerezni.

2020. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nem szégyen ez, keress esetleg a Facebookon valakit, aki be tud neked valamit kamuzni...


Nem etikus, de érettségizni kell...

2020. márc. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Huh b szki...

Én múzeumban dolgoztam, volt, aki könyvtárban, fagyit árult stb, de ez a vírus most tényleg betett.

Azt tudom most elképzelni, hogy elmész kórházba segédápolónak, takarítónak. Ha nem mersz (megértem abszolút a helyzet miatt), akkor Vöröskeresztnél mondjuk lehetnél ilyen önkéntes, aki hajléktalanoknak visz ételt vagy időseknek bevásárol, mert ugye nekik most veszélyes kimenni, esetleg vállalsz gyerekfelügyeletet, csak utóbbinál ugye nem lesz szerződés. A szerződésnek a fontosságára mindenképp kérdezz rá, mert nálunk pl teljesen leszarták, az én helyemnek se volt, mègse lett belőle baj.

Nálunk a katasztrófavédelmi területet is ajánlották, most pl lehet, el tudsz menni polgárőrnek, ha nagykorú vagy.

Próbálkozhatsz boltokban is, eladó, árufeltöltő, takarító, ezekre is nagy szükség van most.

Én mindenképp valamilyen eü vagy élelmiszerbolti területet céloznék meg, ezek azok, amik nem álltak le a járvány miatt és nem is fognak.

2020. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#7

Én egyébként mindenféle túrás rendezvényeken "dolgoztam" sokat.

Igen, ismerős segített...


Nem, nem lettem ettől egy elkényeztetett, lazsáló senkiházi, a középiskola utolsó évében kifejezetten sokat dolgoztam, csak hát pénzért, diákszövetkeznél.

2020. márc. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!