Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szigorúan nézik a ledolgozott...

Szigorúan nézik a ledolgozott 50 órát?

Figyelt kérdés
Utolsó pillanatra hagytam sajnos és mivel jelenleg minden zárva van így vajon engednek majd leérettségizni?

2020. márc. 29. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos szigorúan nézik, igen.

Esetleg megpróbálhatnál önkéntes munkát vállalni.

2020. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jelentkezel az önkormányzatnál, vagy humánsegítőnél, biztos találsz. Sok idős embernek az önkormányzat vásárol be, váltja ki a gyógyszereit.
2020. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk javasolták, hogy ne hagyjuk utolsó pillanatokra, mivel van talán max amit teljesíthetsz egy héten, vagy hogy van. Nekünk legalábbis ezt mondták. Akkor jobban benne voltam, mostmár kevésbé. Az első évfolyamban voltam akiknél kellett ez az 50 óra.
2020. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Jo nagy hulyeseget csináltál. Miért hagytad ilyen későre? Most sehol sem fognak fogadni a vírus miatt, kizárt hogy leerettsegizhetsz ha nem lesz meg az 50 orad
2020. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
25-30 mar biztosan megvan, azért mert az osztályfőnök folyamatosan azt mondta hogy hagyjam ő majd ugyis leigazolja nekem. Jól kicseszett velem.
2020. márc. 29. 20:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Szigorúan nézik, igen.
2020. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2020. márc. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Uristen koszonom❤️❤️❤️❤️
2020. márc. 30. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!