Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy van a határidő a google...

Hogy van a határidő a google classroomban?

Figyelt kérdés
Ha egy feladathoz az van megadva határidőnek, hogy: 2020.04.10, akkor 2020.04.09 éjfélig kell leadni, vagy 2020.04.10 éjfélig?

2020. ápr. 7. 11:16
 1/3 chtt ***** válasza:
71%
Miért nem a tanárodat kérdezed? Csak ő tudja, mit akar, mi legfeljebb találgathatunk. Én meg szoktam adni az órát is (általában este nyolcat, de ma pl. déli 12 volt a határidő), és nem tudom, milyen a tanárod, de nálunk elég rugalmasak a tanerők, egy-egy nap késésen nem akadnak ki. Tudjuk, hogy nektek sem könnyű.
2020. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nekem volt már olyan, hogy meg volt adva egy nap határidőnek, azon a napon akartam leadni és a tanár már reggel 8-kor ellenőrizte. Szóval akkor már be sem küldtem. Gondolom vagy egyest kapok vagy szólnak a szülőknek. Mondjuk most már hülyeségnek tartom, hogy nem küldtem be aznap később, de akkor mérges voltam, mert szerintem aznap éjfélig írta a határidőt. Mármint szerintem, ha aznapot írt határidőnek, akkor annak aznap éjfélig kell.
2020. ápr. 9. 21:25
 3/3 chtt ***** válasza:
70%

Nem kell annak éjfélnek lennie, hiszen ha suliba járáskor pl. keddre kapsz egy feladatot, és 11-kor van órátok, akkor 11-re kell elkészülnöd, nem éjfélre. :) De meg tudlak érteni. Ha keddre adok feladatot, nem kezdem el reggel nyolckor ellenőrizni, inkább este nyolc után. Szerintem nyugodtan beadhattad volna később (épp ma kaptam az egyik ifjamtól egy két héttel ezelőtti feladatot - elfogadom, mert tudom, tőle milyen nagy dolog, hogy egyáltalán dolgozott vele:)

Bízom benned, hogy semmilyen hátrányod nem lesz a nem leadott feladat miatt, ha a többit rendesen teljesíted. Sok sikert... de most szünet van, szóval jó pihenést, kikapcsolódást! :)

2020. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!