Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megkapom a diplomám, ha...

F Ed kérdése:

Megkapom a diplomám, ha 2005-ben kezdtem és 2010-ben záróvizsgáztam, de semmilyen nyelvvizsgám sincs?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Széchenyi István egyetem Közlekedésmérnök szakán végeztem 2010-ben. 2005-ben kezdtem tanulmányaimat.


Úgy alakult, hogy még nem nyelv vizsgáztam, semmilyen modul semmilyen szintjén nincs papírom.


Őszintén szólva nem tudok eligazodni a tanulmányi osztály közleményén, meg a kormányét se volt időm böngészni, abba bízok itt gyorsabban választ kapok :)


Köszi szépen előre is.



2020. ápr. 16. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Igen
2020. ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Igen megkapod!!
2020. ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Igen
2020. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos meg, és ez - valljuk be - elég gáz így, és különösen inkorrekt azokkal szemben, akik megdolgoztak a nyelvvizsgájukért!
2020. ápr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

Utolsóval értek egyet! Igazságtalan, mert általában aki ennyi idő alatt nem szerez meg, az sose akarta igazán.

Véleményem szerint a munkáltatók egyébként számon fogják tartani, hogy a nyelvvizsga nélküli diplomák nem azonos kaliberűek a többivel. Persze most nem azokról az egyetemistákról beszélek, akik idén végeznek, hanem azokról, akiknek súlyos évek alatt nem sikert.

2020. máj. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
69%

Az utolsó két válaszolótól kérdezném, hogy miért baj?

Tehát ha neketek van nyelvvizsgátok akkor ti hátrányban vagytok azzal szemben akinek nincs?

Elévül netán a nyelvvizsgátok?

Egy intrjún esetleg azt fogják mondani, hogy köszönjük de nekünk a nyelvvizsga nélküli delikvens kell?

Ne szórakozzatok már!

2020. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
Ez elvi kérdés és igazságtalanság ennyi. Aki nem teljesíti a diploma feltételeit az hogyan szerezhet diplomát? Ennyi erővel én is megkaphattam volna, pedig még csak harmadéves leszek...
2020. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!