Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Online házi / beadandó megírós...

Online házi / beadandó megírós oldalak mennyire megbízhatók?

Figyelt kérdés

Pl.: [link]


Abban az értelemben, hogy vannak plágium tesztetek és ha magam csinálnám a házit, akkor nyílván biztos lehetek abban hogy nem másoltam senkiről semmit így lehetetlen, hogy plágium miatt valami legyen, de ha mégis megtudom védeni mert ismerem a munkámat.


Viszont most elég sok dolog összejött és kb lehetetlen hogy megtudom csinálni az egyik beadandómat, így egy ilyen oldal nagyon sokat segítene.


Csak félek, hogy kb copy, paste szinten összetákolják, mert csak az a lényeg hogy elvégezzék és nem úgy csinálnák meg mint ahogy azt mondjuk én elvárnám vagy hogy úgy csinálnák meg hogy pontenciálisan bajba kerülnék érte.


Tudom, ez egy komoly morális kérdés és tisztánban vagyok vele hogy csak a felvetése hogy mással iratom meg a házimat, beadandómat sokakból rettenetes reakciókat váltanak ki. Azt most létszi ne, mert mindenkinek egyedi a helyzete és én is örülnék ha nem kéne ilyen opción gondolkodnom.



2020. ápr. 16. 17:11
 1/2 nagybalazs4433 válasza:
Most én is gondolkoztam hogy használatba veszem az oldalt csak attól félek hogy elutalom a pénzt és nem hallok többet felőlük.Ha tényleg nem egy átverés az oldal akkor szerintem oda figyelnek a tartalmára.
2020. dec. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel. Végül kipróbáltad?
2021. máj. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!