Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt angol érettségi írásbeli?

Emelt angol érettségi írásbeli?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, mivel külföldről megyek érettségizni és nem vagyok pár dologban biztos, hogy főleg a 4.résznél PONTOSAN mik a követelmények? Mert nekem nem tűnik valami konkrétnak a vizsgaleírásban..

Olyasmikre lennék kíváncsi, amiket a tanárok órán mondanak jó tanácsként, vagy ti hasznosnak találtok.

Vagy ha valaki lenne olyan kedves és küldene egy mintát, hogy mi számít egy jól megírt szövegnek, annak nagyon nagy hasznát venném.


Előre is köszi, ha valaki tudna segíteni:)



2020. ápr. 20. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia én is emeltezek angolból. A negyedik rész a writing. A hivatalos levélnél a formára és a stílusra nagyon kell figyelni ( megszólítás, nem használhatsz rövidítéseket, összevont alakokat) Ha reagálni kell egy problémára, ami általában a második feladat, ott arra figyelj, hogy minden szempontot kifejts,használj sok linkinget. Sok sikert és eredményes érettségit! ☺️

Ha gondolod írj privátban és küldök mintát.

2020. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!