Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Teherbe estem OKJ-s képzés...

Teherbe estem OKJ-s képzés alatt. Be lehet fejezni a felnőttképzést az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Jelenleg 4 hetes vagyok, December-Január elejét érintené a szülés. November - december - január lesznek azok a hónapok, hogy nem kimondottan tudok bejárni, de a májusi vizsgára szerintem fel tudnék készülni. Arra gondoltam kérném, hogy ezekben a hónapokban online kapjam a tananyagot. Volt már valaki hasonló helyzetben? Szült már valaki okj alatt és sikerült befejeznie?

2020. ápr. 26. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan hogy 4 hetes terhesség...
2020. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is okj-re járok és az én sulimban volt, aki nagyon rövidesen a szülés után vizsgázott. A tanáraiddal beszéld meg, biztosan megértik és biztosítják a felzárkózásod.

Egyébként gratulálok! :)

2020. ápr. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2.válaszoló

Nagyon szépen köszönöm :)

2020. ápr. 29. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!