Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az érettségihez ezt mindet...

Az érettségihez ezt mindet meg kell tanulni?

Figyelt kérdés

[link]


Ami ebbe van, ha müködik a link: ⬆


Ahova én járok, most középiskolába azt mondják róla hogy nem tud felkészíteni az éretségire és én is azt érzem.

Az egyetlen aki állítolag feltud azt a töri,de én azt is kevésnek érzem, amit ő elmond/megtanít.


Nem most éretségizek,de egyetemre szeretnék jelentkezni, ahova kell magas érettségi.


Szóval a linkben található, azon belül a tantárgyak támáját mind meg kell tanulni?


2020. ápr. 27. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Alig tudsz írni-olvasni, hogy mennél egyetemre így? Legyen már önkritikád. Egy 7 évesé a helyesírásod. Kiröhögnek, akik az írásbeli érettségidet javítják, és le is pontoznak emiatt.
2020. ápr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Gyakorlatilag nulla az íráskészséged. Nem értem, az ilyen miért akar érettségit! Menj szakmunkásnak!
2020. ápr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Disgráfiás vagyok és siettem
2020. ápr. 27. 10:59
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Irodalom érettségi nevettséges, kb ha a szövegértelmezést megtudod csinálni akkor már megvan a kettes :)))
2020. ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Kövér ember nem megy balerinának, diszgráfiásnak kb. ugyanúgy fog sikerülni az egyetem. Mindenki a képességei szerint.
2020. ápr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A diszgráfiás, ha továbbtanul, az összes írásbeli vizsgájához külön rektori engedélyt kell kérjen, hogy engedélyezzék helyette a szóbeli vizsgát. És a rektor nem köteles megadni. Hogy fogod ezt a sok hivatalos papírt folyamatosan beszerezgetni?
2020. ápr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Félévente van osztályozás, ahhoz, hogy jegyet kapj, a szemináriumi tárgyakból írásbeli fogalmazványt is kell leadni, azt osztályozzák. Az én időmben 15 oldalnak kellett lennie egy-egy ilyen beadandó tanulmánynak, most már a minőség általános csökkenése miatt lehet, hogy elég 5 oldal, de akkor is. Ha ilyeneket adsz le, a tanár agyát elborítja a vörös köd, és nem enged át mint alkalmatlant. Választhatod, hogy minden ilyen dolgozatot pénzért íratsz meg, de az rengetegbe fog kerülni, és a társaid utálni fognak, mert tudni fogják, hogy csalással éred el azt, amiért ők megdolgoztak. Másik lehetőség, hogy felbérelsz egy korrektort, hogy minden beadandó dolgozatodat javítsa ki, na, az is drága mulatság lesz.
2020. ápr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor olyanból emelt érettségizz, amihez nem kell fogalmazni tudni, mint pl. a magyar meg a töri, mert ezek nem fognak neked menni. Matekot, vagy reál tárgyat válassz, ha lehet. VAGY: kérj engedélyt az írásbeli érettségi szóbelivel való kiváltására az igazolt diszgráfiáddal. Ennek van hivatalos útja, kérdezd meg a tanárodat és az igazgatót.
2020. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Vannak papirjaim a mentális is betegségeimről és művészi vonalon fogok tovább tanulni. De ennyi értelmet patkányt egy helyen... Nem ez volt a kérdés. Tartsátok meg magadoknak a véleményeteket erről. Így is az öngyilkosság szélén állok de talán sikerülni is fog. Egy marék önbizalmam sincs már. Miért kell az embert úgy leszólni, hogy nem ismeri a másik hátterét. Erről a fogyatékosságomról sem éntehetek. Olyan okosnak képzelitek magatokat. Hol ott én is tudok fogalmazásokat írni, csak az nem két percbe telik,hanem akarok egy könyvet kiadni akkor vagy egy évig írom.

Na de erre sem kapok már választ...

2020. ápr. 27. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!