Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Töri esszénél, ha nem jut...

Töri esszénél, ha nem jut eszünkbe semmi, hogy tudjuk kiírni atlaszból, vagy a feladatból a pontozható dolgokat?

Figyelt kérdés
Nagyon félek tőle, hogy épp nem fog eszembe jutni semmi, ezért ha valaki tud egy jó ötletet, akkor azt nagyon megköszönöm, ha megosztja velem😩

2020. ápr. 27. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ranezel a forrasra, a vegen ott van evszam vagy uralkodo vagy barmilyen szemely. Egybol el tudod helyezni terben es idoben :)
2020. ápr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De azért erre ne építs, hogy majd az atlaszból kiírod. Ahhoz is kell a háttértudás, az atlasz csak abban segít hogy ezt előhívd.
2020. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Olyan nincs hogy semmi nem jut eszedbe. Évszám, terület (pl Magyar Királyság, Szovjetunio stb...) kapásból megvan, főleg ha a forrás is említi. Aztán 1-2 mondat csak eszedbe jut az adott témáról, még ha nem is tanultad meg rendesen. Legvégső esetben pedig írj le mindent, ami kicsit is kapcsolódik a témához, vagy az adott személyhez, 1-2 pontot arra is kaphatsz esetleg.
2020. ápr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jól van, nagyon szépen köszönöm:)
2020. ápr. 29. 08:44
 5/7 anonim válasza:
27%
Hát nem tom, én négyes ötös tanuló voltam töriből de nekem semmi nen jut eszembe, meg az sem amiből meg kb 1 hónapja tételt csináltam. Remélem azért a kettes meglesz.
2020. ápr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele🥺

én 3as vagyok, de végülis az se rossz..

2020. máj. 1. 09:57
 7/7 anonim válasza:
100%
Valahogy csak megírjuk :D sok sikert!
2020. máj. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!