Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jövő héten érettségizek, de...

Jövő héten érettségizek, de szeretném befesteni a hajam első 2 tincsét kékre. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Ezelőtt sose festettem hajat, de vágyom egy kis frissitésre magamon.Igazából nem látom hátrányát ennek, mert azok a tanárok akik ott lesznek, nem javítják az érettséginket, az osztály véleménye meg nem igazán érdekel, hiszen nem akarom tartani velük a kapcsolatot. Mindenki kétszínű és így is úgy is kibeszélik egymást. Akkor már mit számít egy kis hajfestés. Nem? Már 2 hónapja tervezem hogy befestem de csak most szereztem hozzá anyagot, és alig bírom megállni.


Én is szőke vagyok (kicsit sötétebb),csak a rózsaszín helyett lesz kék a tincs: [link]



2020. ápr. 29. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Azt mondod, kétszínűek, de te is kétszínű leszel: kék és szőke.

Az érettségihez semmi köze, nincs összefüggés.

2020. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :'D
2020. ápr. 29. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Mivel nincs szóbeli, akár hupilila fejjel is mehetsz.

DE! a jövőre nézve gondolkodj már el azon, hogy ilyen helyzetben a vizsga sokkal fontosabb annál, hogy még egy hónapot kibírj, ha teszem azt kellene szóbelizni. Mert persze, nem ez alapján kellene megítélni, de sosem tudhatod, ki ül az asztal túloldalán...

2020. ápr. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
a felugyelotanarok beszelo viszonyban vannak a javito tanarokkal, csak szolok... minel kevesbe festetted a hajadat eddig, annal feltunobb lesz, annal inkabb meg fogjak emliteni a javito tanaroknak
2020. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
"meg fogjak emliteni a javito tanaroknak" - ugan már, a javító tanár majd pont arra fog emlékezni, hogy XY-nak van két színes tincs a hajában!
2020. máj. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem zavarna. Nem tetszik de nemna diák külsejét nézném,hanem a tudását
2020. máj. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

"a javító tanár majd pont arra fog emlékezni, hogy XY-nak van két színes tincs a hajában!"

Ha nem szokott lenni, akkor feltűnhet neki.

2020. máj. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

Nyugodtan festesd be. Nekem egy barátomnak ugyanígy be volt kékre festve szőkéről és k**va jól állt neki. Tiszta punk-os lett.


Nyugi, érettségire semmi kihatással nem lesz. Ennél jóval durvább kinézetekkel is vizsgáznak :DD

2020. máj. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!