Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lesz biztosan...

Szerintetek mi lesz biztosan benne az idei emelt töri érettségiben?

Figyelt kérdés
Ha esetleg van tippetek az előző évek alapján az esszékérdésekre, vagy más feladatokra mondjátok légyszii

2020. ápr. 30. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon csodálkoznék, ha az Esze Tamás-féle felkelés nem lenne benne.
2020. ápr. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Trianon tuti benne lesz, 100. Évforduló. Benne kell, hogy legyen.
2020. máj. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tényleg volt trianon

Köszii! :)

2020. máj. 6. 21:16
 4/6 anonim válasza:
Szívi, én is írtam, nekem a tanárom adtaba tippet! Hogy sikerült, milyennek érzed? Melyik esszéket választottad?
2020. máj. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Amerikát, 1947, és a békeszerződéseket írtam. Kicsit nehéznek éreztem az 1. részt, sajnos abban lesznek hibáim.

Az esszéket meg meglátom.

Neked h ment?

2020. máj. 8. 06:32
 6/6 anonim válasza:
Én is ugyan ezeket az esszéket választottam, meglátjuk milyen lesz, elég sokmindent írtam. Első részben 35 pont körül teljesítettem. Itthon megcsináltam amikor feltették, majdnem ugyan úgy, úgyh kb annyim lesz.
2020. máj. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!