Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nagykoromban terméktervező,...

Ha nagykoromban terméktervező, szerkesztő, rajzoló stb. szeretnék (2.5D,3D) lenni, fém, fa, üveg, papír bármilyen. Akkor milyen sulit végezzek el? CAD-CAM informatikus?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ipari termék- és formatervező mérnökit.
2010. júl. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de azért még várnám további emberek véleményét is..
2010. júl. 29. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem is :) Tesóm is arra ment.
2010. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hmm.. köszönöm a válaszokat, akkor valószínűleg erre a szakra megyek. Csak arra még kíváncsi lennék, hogy akkor ez a CAD-CAM informatikus szak ez mit takar, ezzel hol lehet elhelyezkedni, mit csinál???????
2010. júl. 31. 16:19
 5/5 anonim válasza:
Termékesek használják a CAD rendszereket szerintem a legtöbbet az egyetemi éveik alatt, de nincs meg mögötte az az igazi gépész tudás ami kellene. Ezt saját tapasztalatból mondom. Én is terméktervezőről fogok átnyergelni Géptervezőre(gépész szakirány), viszont ugye itt írtál olyasmit is, hogy CAM is érdekel meg hogy fém, fa megmunkálás 2.5D, 3D itt nem tudom hogy a megmunkáló gépről van-e szó, de ha igen, akkor az gépgyártástechnológia, ami gépész szakirány.
2011. ápr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!