Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Amikor érettségiztetek melyik...

Amikor érettségiztetek melyik mondat volt ami segített nektek akár lenyugodni vagy pozitívabb lenni? Esetleg mi az amit jó lett volna ha elmondtak volna?

Figyelt kérdés

2020. máj. 4. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"melyik mondat volt ami segített nektek akár lenyugodni vagy pozitívabb lenni?"



"A mai napon valamennyien sikeres érettségi vizsgát tettek, amihez ez úton szeretnék gratulálni"

Nekem ez a mondat segített, hogy lenyugodjak. Addig meg folyamatosan izgultam, pont abba az évfolyamba estem bele akiknél variáltak át mindent és fogalmunk se volt hogy mi lesz az érettségiben. De mikor átlapoztam megnyugodtam, mivel semmit nem tudtam semmiből, szóval az esélytelenek nyugalmával mindenre tippelve semmit nem üresen hagyva beírtam valamit.

Kettes meg lett mindenből többi nem számít. A kettes szint hülyén is hozható. Ha tudod mit kell tanulni akkor tanuld meg és sima a 4es 5ös is. De bukni nem fogsz semmiből, az szinte kizárt.

2020. máj. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a szóbeli végén azt mondták, hogy köszönjük.
2020. máj. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Először is látom, hogy 00:14-kor írtad ki a kérdést, szóval először is, aludd ki magad akkor jobban fogod érezni magad :D.

Nekem ami segít egyébkényt ilyen helyzetekben: Hozd ki magadból a maximumot, ennél többet úgy sem tudsz tenni, aztán lesz ami lesz. De mindig egy kicsivel többet tudsz mint gondolnád 😃

hajrá!

2020. máj. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"Ki, ha nem te?"
2020. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én volt, hogy azokra a felettem járó nagyon linkeskedő diákokra gondoltam akikről tudtam, hogy végül simán meglett a vizsgájuk


A mondat: ha nekik ment nekem is menni fog :) ;)

2020. máj. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2020. máj. 4. 16:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor a matektanárnőnk
2020. máj. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, bocs, előbb elküldtem véletlenül

Szóval amikor a matektanárnőnk mindössze 4 nappal az írásbeli után sokat sejtetően leírta, hogy a továbbiakban sok sikert kíván MINDENKINEK a matematikán KÍVÜLI vizsgákhoz (emeltező nálunk nem volt) :))

2020. máj. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én teljesen nyugodt és pozitív voltam, megnéztem mindenből a régebbi feladatlapokat, volt, amiből egy kicsit gyakorolgattam, de tudtam, hogy egyáltalán nem vészes.
2020. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!