Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Esetleg valaki segítene matekban?

Esetleg valaki segítene matekban?

Figyelt kérdés
Jó, oké. Megértem hogy hülye kérdés. DE már teljesen kétsége vagyok esve, mivel diszkalkuliás vagyok ezért egyáltalán nem értem amit jelenleg tanulok és nagyon boldog vagyok ha elérek 3 pontot a dolgozatban. Azért nem vagyok felmentve matekból mert a koronavírus miatt jelenleg nem tudják kiadni a papírom amire már vagy 1 éve várok és 2-szer csak úgy véletlen a rendszerből is töröltek mert nem akartak foglalkozni az ügyemmel, de a jövőre lévő érettségire vizsgára már meglesz. Szóval csak most 11.-ben kéne már átmennem de egyszerűen lehetetlen küldetés egyedül. Barátaim és ismerőseim sem tusnak sajnos segíteni és már nem tudok hova fordulni, tanár nem vállal. Szóval ha lenne valaki olyan édes és megírná nekem a leckét és a szorgalmit ami max 2-2 feladat azt nagyon megköszönném. Mert minden másból 4-es, 5-ös tanuló vagyok csak egyszerűen ehhez nincs érzékem és már nagyon kivagyok tőle mert egyszer már sikerült megbuknom, pótvizsgán is voltam. Tavaly év végén is csak a tanár jóindulatából lettem kettes.

2020. máj. 6. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi a feladat?
2020. máj. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ezek lennének a feladatok

2020. máj. 6. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!