Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Legjobban kereső szakmák?

Legjobban kereső szakmák?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
orvos, ügyvéd, informatikus...
2010. júl. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ennyi lenne?
2010. júl. 29. 20:29
 3/6 anonim válasza:

orvos????? ha csak nem plasztikai irányban, és nem magánrendelővel, mert a mai orvosok a korhazakban rémsz.rul keresnek. külföldön csak mosogatással jobban meglehet élni, mint itthon egy orvosi végzettséggel. (!)


szerintem elég jól keresnek a könyvelők, az egyéni ill. társas vállalkozások tagjai. A közjegyzők. Tévhit az is, hogy minden közszférában dolgozó jól keres.. pl. kincstár számfejtői. Ők sem visznek haza többet 90-nél, és sokszor nem 8 órában dolgoznak, hanem 10-11.

2010. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

az előző vagyok(18:52-es)


informatikusról egy pár szót.. túlkinálat van belőlük, így nem is fizetik már meg olyan jól öket. Meg megint más fizetést kap egy budapesti informatikus, mint pl egy makói.

2010. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az orvosok nagytöbbségének nem probléma a megélés! Ma csak egy szülés például van ahol már 100e. Akkor a fogorvosokat nem is kell mondanom milyen jól keresnek. De azért a többi orvos sem keres rosszul szerintem.

Informatikusokból sincs sok, nincs túlkínálat, ezt rosszul tudod. És 90%-uk! már a felsőokatatás utólsó félévében talál munkát. Persze, külföldön még jobban keresnek mint itthon, de azért itthon is lehet keresni ezzel a szakmával. Sőt, ezzel még plusz munkát is vállalhhatsz pl gépkarbantartások.

Sok vállalkozó is jól keres, de ahhoz, hogy elindíts egy vállalkozást nem kevés tőkére van szükség, és az sem biztos, hogy bejön. Igen, van akinek bejön és ő sokat keres vele, de nem egy embernek nem sikerül. De én ezt nem nevezném szakmának. Első voltam.

2010. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

hát én igencsak azt tapasztalom, látom, hogy az orvosoknak sem fenékig tejfel az élet (már akik kórházakban dolgoznak).

de gondolom ebből kiindulva nem egy megyében élünk.


a többit is tapasztalatból irtam, társadalombiztosítási és bérügyi szakelőadóként.

2010. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!