Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány pontotok lett emelt...

Hány pontotok lett emelt történelem érettségin a rövid feladatoknál a megoldó kulcs alapján?

Figyelt kérdés
Az esszék milyenek lettek? Mire számítotok? Vélemény az egészről?

2020. máj. 7. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Aktuálisan azon stresszelek, hogy az üres részeket nem húztam ki az esszés résznél.

Szerinted az mennyire gáz?

2020. máj. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Biztos nem azzal fognak foglalkozni, nem gáz, úgyse az a lényeg, hanem az esszé. Majd megírod a pontod, ha már megnézted?
2020. máj. 7. 13:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze, megírom :)

Te milyenre számítasz?

2020. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem 50/35,5 lett, ha jól számoltam az első részben. Az esszéket meg nagyon elrontottam, szóval semmi jóra.
2020. máj. 7. 13:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Ohh, hát az tényleg nem valami jó. Mondjuk énse számítok jobbra. A komplex esszém és a röbid is siralmas lesz.

Ha a 45% meg lesz én már boldog leszek.

2020. máj. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 43 pont lett az első rész. Az esszéket nem tudom igazán. A rövid esszé( nekem globalizáció) elég gagyi lett, de a másik kettő jobban ment. Szerintem azért 80 % felett lesz a vége
2020. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50/49 pont... sajnos nem olvastam el az egyik kérdést rendesen, így azt buktam... 😔
2020. máj. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40.5
2020. máj. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!