Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Divattervező vagy a virágkötő...

Barbi58 kérdése:

Divattervező vagy a virágkötő szakma, szerintetek melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2020. máj. 9. 12:06
 1/7 anonim válasza:
itt nem arról van szó, hogy melyik a jobb, hanem melyikkel tudnál jobban érvényesülni, melyiket szeretnéd csinálni...azért elég eltérő a két szakma. te tudod ,mik a céljaid vele, elhelyezkedési lehetőség, továbbtanulás akár...vedd számításba ezeket.
2020. máj. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
Húúú, ránézésre is éhes leszek. Mindkettő abszolút életképtelen karrier szempontjából.
2020. máj. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
63%
hát nem feltétlen, ha valaki jól csinálja.:D de igen,nem egy kiszámítható szak, mint mondjuk egy kisgyermeknevelői..
2020. máj. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Én divattervezőnek tanultam, de szakmát váltottam azóta, igaza van az előttem válaszolóknak, abszolút nem egy olyan szak, amivel Magyarországon tényleg meg lehet élni. Tipikusan az a szak, aminél a 2 véglet van. Vannak az iszonyat nagy divatcégek pl. Dior, Chanel...stb. na ezek azt sem tudják mit kezdjenek a sok pénzzel. És vannak azok akiknek nincs hírnevük. És csak a legjobb keres jól. Mert ha a tiednek nincs neve, amit gyártasz, akkor nem tudod azon az áron eladni, mint a nagy világmárkák. Mert ha ugyanazon adnád, akkor mindenki, de tényleg mindenki a márkás árut venné meg. Sajnos ez ilyen munka. Nem ajánlom, csak akkor ha tényleg nagyon elszánt vagy, és imádod a divatot és a nehéz munkát sokszor kevés pénzért az elején leginkább.
2020. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, millióból egy befut. 20 évesen még el is hiszem, hogy azt hiszed, te vagy az az egy, ilyen idősen még álmodozik az ember. 10 évvel később meg a fejét veri a falba, amikor a gyerekeknek új cipő kell, hogy ma sem vett meg senki semmit a gyatra pólóból, amire futotta a pénzedből meg energiádból, ugye... és akkor a gyereknek se lesz cipő.
2020. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
65%
ne nemzetközi divattervezőre gondoljatok már..nekem is van több ismerősöm, aki vállalkozott.táskákat készít, ruhákat..van fb oldala,honlapja és tök jól megy neki...
2020. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Virágkötő
2020. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!