Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Földrajzból angolul érettségiz...

Földrajzból angolul érettségizem. A térképes résznél adható pont arra ha magyarul írom a táj/város/víz nevét?

Figyelt kérdés
A 2. résznél nem lesz gond az angollal, mert nagyon jól megy az angol, de egyszerűen a tájak/városok neveit nem bírom megjegyezni angolul. Az még megy hogy Pozsony = Bratislava, meg a nagy városok oké, de hogy Beregszász = Beregovo meg Ungvár = Uzhhorod ezt nem bírom megjegyezni főleg úgy hogy kb 1000 dolgot kell tudni a térképről.

2020. máj. 10. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én angolul tanultam a földrajzot, nekünk órán elfogadták ezeket magyarul is néhány kivétellel. Viszont érettségin nem tudom, szerintem nézd meg az előző évi feladatsorok megoldókulcsát, abban látod, hogy elfogadható e magyarul is.
2020. máj. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!