Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a diplomát most a jelenlegi...

Ha a diplomát most a jelenlegi jogszabályok által nyelvvizsga hiányában is kiadják, akkor még mindig fennáll hogy az önköltség felét vissza kell fizetni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 10. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és erről miért nem esik szó? nekem 20 nap mulva kiadják de szó nem volt rola h vmit be kell fizetni
2020. máj. 10. 21:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Igazából az számít, mi van a hallgatói szerződésedben.

Ha benne van, hogy ha x időn belül nem szerzel diplomát, akkor visszafizetési kötelezettség áll fenn (én 2017-ben kezdtem, az enyémben már benne van), akkor ha az az idő letelt, szerintem értelemszerűen fizetni kell.

Nagyon régi diplomáknál nem tudom, benne volt-e. De ha igen, azt szerintem már vagy behajtották volna, vagy elévült.

2020. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha meg nem régi: attól függ, mikor végeztél. Tehát belül vagy-e azon az idöponton, amíg meg kellett volna szeretnéd. De ez csak laikus vélemény.
2020. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!! meg találtam hogy mikor kezdte el bevezetni a kormány a hallgatói szerződést :) szóval nekem nincs visszafizetési kötelezettségem :DD
2020. máj. 10. 22:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Na ez szuper hír. Örülök neki. Honnan tudod, hogy 20 nap múlva kiadjak a diplomadat? Az én sulim nem valaszol az ilyen jellegű kérdésekre, hogy mi mikor számíthatunk rá.
2020. máj. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
adategyeztetőt kell kitölteni a neten, és felveszik veled a kapcsolatot akkor mondják meg.
2020. máj. 11. 16:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen hogy válaszoltál. 😊
2020. máj. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!