Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Crohn beteg vagyok. Jelentkezh...

Crohn beteg vagyok. Jelentkezhetek a rendőrképzésre?

Figyelt kérdés
Találtam egy 10 hónapos rendőr képzést, járőr végzettséget ad. Már kiskoromban is az szerettem volna lenni, de most hogy van ez a betegségem nem tudom mennyire mérvadó a döntésben, remélem nem befolyásolná! Kérlek, nyugtassatok meg :) lány vagyok

2020. máj. 15. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. máj. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
38%
Igen lehetsz
2020. máj. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Hívd fel a számot amit megadtak a képzésnél.Én is felhívtam (persze hétköznap) és segitőkészek voltak.
2020. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

3.-nak.


Minek hívná?


Megírtam, hogy NEM veszik fel.

2020. máj. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok, most igazából nem tudom, hogy mi van, mert egyikőtök azt mondja igen, másik meg hogy nem, úgyhogy lehet tényleg fel kell hívnom, de én azt nem hiszem, hogy ha teljesíteni tudja valaki a feladatokat, akkor sima járőrnek ne vennék fel.... azért nem arról beszélünk, hogy nem látok jól vagy ilyesmi.
2020. máj. 16. 16:58
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

SEMMILYEN, hivatásos állományba NEM vesznek fel!


Mit nem értesz?

2020. máj. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
Neharagudj utolsó de van valami kompetenciád a témában hogy ennyire biztos vagy benne?
2020. máj. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Semmilyenbe? Hát ezt elég nehéz elképzelni! Jó lenne, ha olvasná a kérdést esetleg olyan, aki ebben dolgozik, mert ezt nekem elég nehéz elhinnem! Azért nem olyan betegségről beszélünk, amivel nem lehet jól mindennapi életvitelt folytatni!
2020. máj. 16. 17:18
 9/16 anonim ***** válasza:
1%
Van kompetenciám. De teszek rátok, minek kérdeztek, ha nem fogadjátok el a nektek nem tetsző válaszokat???
2020. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9-es:


Jól van nem kell idegeskedni, te rendőr vagy? Gondolom azért tudod ennyire?

De viszont furcsa, mert olvastam másnál is hasonló kérdést, és ott meg azt írták, hogy sima rendőrnek felveszik, csak kommandósnak nem, ami már komolyabb...

2020. máj. 16. 17:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!