Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek női buszsofőr...

Hogyan lehetek női buszsofőr a Nógrád Volán-nal?

Figyelt kérdés
Persze már bementem és megkérdeztem, azt mondtak hogy a jogsi mellé kell két ev teharautos tapasztalat. Nőként hogyan lehet összeszedni a két évet? Félek, hogy teherkocsira nem vennének fel, mert nő vagyok és a teherautó sofőrök egyben pakolók is szoktak lenni. Tud valaki egyéb megoldást, hogy valahogy össze jöjjön a két év? Előre is köszönöm!

#sofőr #Volán #teherautósofőr #busz vezető #női busz vezető
2020. máj. 20. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Nem fognak felvenni távolsági buszra.
2020. máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért és honnan veszed ezt?
2020. máj. 20. 19:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyilván nem az újakat rakjak a jó járatokra. Kezdőnek simán jó a helyközi.
2020. máj. 20. 21:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Keresd meg Fosbúkon: [link]
2020. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van olyan teherautó is amit leginkább csak vezetni kell,például billencses ezek viszik a homokot,sódert,földet stb..

Ott maximum csak ponyvázni kell de az nem nehéz,ha építkezésen belül dolgozol akkor leginkább annyi a dolgod hogy oda állsz a kanalas géphez ő rád rakja a földet aztán el viszed kicsivel árébb ahol nincs útba, ha messzebbre kell menni akkor le kell ponyvázni,oda érsz a kijelölt helyre oda tolatsz majd meg nyomod a gombot szépen lassan le billented az anyagot kB ennyi.

2020. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hedonál érdeklődj, hátha le tudsz náluk szerződni 2 évre aláírod a szerződést ők pedig fizetik a jogsit,csak sehol se mond azt hogy busz sofőr akarsz lenni,főleg kamionos cégeknél ne.

Ott van még a kőfuv de arról a cégről rosszat is és jót is mondanak.

Esetleg még Heves megyében van KV Trans ott keresnek C kategórias jogosítvánnyal is sofőrt,szerintem ott is van ilyen ingyen jogsis dolog, be is tanítanak,igaz ott ponyvás utánfutók vannak de szerintem mindt meg mutatnak.

Sok sikert.

2020. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!