Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek van erre igény,...

Szerintetek van erre igény, illetve hol tudnám "reklámozni" magam?

Figyelt kérdés

Jelenleg 17 éves vagyok, és sokat gondolkodtam hogy elkéne mennem dolgozni nyár közeledtével. Arra gondoltam, hogy mivel már 10 éve járok zongorára, szeretném kamatoztatni a tudásom valamennyire, és szívesen felajánlanám gyerekeknek hogy tanítom őket alap dolgokra, illetve akik járnak zongorára és nehezen megy nekik akkor segíteni nekik gyakorolni. Tudom, nincs képesítésem, de tényleg ilyen nagyon alap dolgokat tudnék tanítani (nagyon sokszor láttam hogy csinálja a zongoratanárom, és sokszor átvettem tőle a gyerekeket). Maximum 1000ft lenne óránként amit elkérnék, pont ezért.

Szerintetek lenne erre igény? Illetve ha igen, hol tudnám ezt hírdetni?



2020. máj. 22. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Például a városod Facebook-csoportjában mindenképp.
2020. máj. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1- nek igaza van. De ha az egyik haverodnak van kistesója kérdezd meg nem e lenne kedve.
2020. máj. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!