Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Már nem túlzás a hétvégi házi...

Már nem túlzás a hétvégi házi feladat?

Figyelt kérdés
Online oktatáson van mással is, hogy hétvégére is bombázzák házi feladattal? Egyik tanárom minden hétvégére ad házit. A hétvége, ami nem iskolanap, arra adja fel a határidőt. Ez nem megy túl egy normális határon már? Kinek mi a véleménye?

2020. máj. 24. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
39%

Nem a munkahelyeden sem fogja senkit érdekelni hogy hétvége van, ha kiadnak egy feladatot meg kell csinálni.

Lehet rosszul esik hogy meg ez a két nap is vagy inkább lazítanál de sajnos a valódi életben nem nagyon érdekel senkit hogy hétvége van.

Ha netán felsőoktatásba mész ott meg pláne rá fog menni a hétvégéd a tanulásra.

A gyakorlás szerintem nem árt.

2020. máj. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Imádom az ilyen embereket. "jajj majd a munkahelyen se lehet ezt meg azt" Ez nem igaz, kérdező. Az iskola nem véletlenül van csak hétköznapokon, a hétvége pihenőnap. Online oktatásban is. Hétvégi határidővel meg főleg nem kellene házit feladni.
2020. máj. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Alapvetően az, hogy egyik óráról a másikra akkor is van házi, ha a köztes idő hétvégére esik (akár péntekről hétfőre), az teljesen normális szerintem, és nem tartom jogosnak az ezzel kapcsolatos kifogásokat. Az, hogy hétvégére essen a határidő, az szerintem sem korrekt, de lehet, hogy segít ezzel néhány embernek ahhoz képest, mintha a hétvégét megelőző utolsó óra napját jelölné meg határidőnek. Aki nem akar ezzel foglalkozni hétvégén, megcsinálja előbb és kész. A határidő nem azt jelenti, hogy az utolsó percig kell húzni az adott dolgot, csak azt, hogy LEGKÉSŐBB addig kell elvégezni.
2020. máj. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!