Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Karinthy Frigyes Gimnáziumba...

A Karinthy Frigyes Gimnáziumban (Bp.) van iskolaszekrény?

Figyelt kérdés

Amikor ott voltam, nem láttam, azért is kérdezem. Ha nincs, hova rakják a diákok a cuccaikat? Vagy hogy van?


Előre is köszönök minden választ!



#Budapest #gimnázium #Karinthy #Frigyes #iskolaszekrény #Öltözködés, tárolás, ruhák, szekrények
2020. máj. 26. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Viszel egy szobainast.
2020. máj. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jól érzed magad?
2020. máj. 26. 12:59
 3/5 anonim válasza:
100%

A Karinthyban vannak iskolaszekrények, de nem túl sok. Ezért az a megoldás született, hogy csak a "nulladikos" nyelvi előkészítős tanulók használhatják ezeket a szekrényeket. Egy szekrényt általában két tanuló használ. A szekrények kulccsal zárhatók, vannak benne polcok és fogasok is.


A felsőbbévesek a nagyobb kapacitású öltözőket használhatják, ahol szintén vannak fogasok és polcok is. Ezek az öltözők automatikusan záródnak és a megfelelő kártyával lehet őket kinyitni, bár ez nem olyan iskola, ahol félteni kellene a személyes tárgyainkat.

2020. máj. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tudom, és nem is azért kérdeztem, mert félteném a cuccaimat, hanem hogy tudjam, hogy hova rakhatom, hogy ne kelljem cipekedni :D

2020. máj. 29. 09:28
 5/5 anonim válasza:
100%
2021. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!