Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a felviben csak állami...

Ha a felviben csak állami ösztöndíjas helyeket jelöltem meg de arra nem lesz elég pontom hanem csak az önköltségesre és azt a lehetőséget külön nem jelöltem meg automatikusan felvesznek önköltségesre vagy akkor rip?

Figyelt kérdés

2020. máj. 28. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem vesznek fel automatikusan, van, amikor az önköltséges ponthatára magasabb. Külön kell jelentkezni rá, de azt, ha jól emlékszem, még lehet, és nem számít bele a max 6 jelentkezésbe.
2020. máj. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vesznek fel automatikusan, külön kell rá jelentkezni. De még hozzá tudod adni a megjelölt szak önköltséges formáját a jelentkezésedhez.
2020. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves elso es masodik valaszolo. Tenyleg?? En is 6 helyet jeloltem meg, csak allamit es az utolso foszk, amit ki szeretnek venni. Igy jelentkezhetek meg onkoltsegesre? Ez szuper hir lenne most😮🥺
2020. máj. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet, én is a múlt héten adtam hozzá az önköltségeset:)

Sok sikert mindenkinek!

2020. máj. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hurraaaaaaaaaaa

Most feldobtal igy 15 ora siras utan🥺😂

Bar potfelvetelin is meg tudtam volna jelolni... Hova jelentkeztel/jelentkeztetek?

2020. máj. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. NKE Nemzetközi biz.-pol. De úgy néz ki szerencsére bekerülök államira. Te?
2020. máj. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bge nemzetkozi gazdalkodas, dualis kepzesen :)
2020. máj. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már egyetemista vagyok, csak a tavalyi emlékeim alapján válaszoltam. Sok sikert mindenkinek!
2020. máj. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!