Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsga google űrlap kérdőívben...

Vizsga google űrlap kérdőívben? Eltűntek a válaszok?

Figyelt kérdés

Ma volt egy írásbeli vizsgám, amit google űrlapon keresztül kellett kitölteni. 2 órát kaptunk a vizsgára, megírtam és kb. 20 perccel a határidő lejárta előtt be akartam küldeni és erre az összes válaszom eltűnt. Nem tudom, hogy mi vagy hogyan történt (nem mentem rá semmire, nem csináltam semmit) és fogalmam sem volt, hogy most ezzel mit kezdjek. Nem tudtam mit csinálni, akkor már nem volt időm megírni, szóval írtam a tanárnak és akkor majd a következő alkalmon megpróbálhatom újra.

A kérdésem az, hogy ilyenkor valahogyan vissza lehet szerezni az elveszett válaszokat, vagy most ez tényleg olyan, hogy beírtam, eltűnt és kész? Vagy nem tudom mit csináljak, hogy legközelebb (az utolsó alkalom lesz) ne történjen semmi ilyesmi, mert nem szeretnék megbukni, pláne emiatt.


2020. máj. 28. 17:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!