Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek a fiatalabb vagy...

Szerintetek a fiatalabb vagy az idősebb tanárok jobbak?

Figyelt kérdés

A fiatalok lelkesebbek, újabb módszereik vannak, az idősebbek viszont lelkiismeretesebbek, tapasztaltabbak.

Nektek mi erről a véleményetek?



2020. jún. 4. 23:10
A kérdező szavazást indított:
A fiatal tanárok jobbak.
Az idősebb tanárok jobbak.
29 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ... A kevésbé innovatív tárgyakat mindig az idősek tartották nálam jobban. Ahol sokat változott a tudomány az utóbbi néhány évben is, azt inkább a fiatalok magyarázták érthetően.
2020. jún. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Fiatalok szerintem. Főleg az tetszett hogy emberiebben bántak velünk mert szerintem ők még emlékeznek rá hogy nekik milyen volt. Sajnos nekem az eddigi tanulmányaim során mindig az idősebb tanárokkal volt baj pl. Hülye szabályokat fezet be hogy még véletlenül se legyen egy mosoly az arcodon, direkt buktatás, rászállás bizonyos diákokra, szigor de nem a jó fajta hanem az amikor félsz mosolyogni mert egyből rád megy a szeme, olyan követelmények hogy nálunk volt egy tárgy ahol 3asnál jobbat senki sem kapott. Nálam a legroszabb az volt amikor ki dolgoztam a belem angol órán és dicsért mindig a tanár erre ha jól emlékszem valami 4.80 körüli átlagra 4est kaptam. És még sorolhatnám.
2020. jún. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi köze a korhoz, hogy milyen tanár valaki.


Az a jó tanár, aki szenvedélyesen a tárgyáért él, és ez nem függ a kortól.

2020. jún. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!