Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a szegedi Herman Ottó...

Milyen a szegedi Herman Ottó Kollégium?

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ott vagyok koliban lassan 2 éve. Alapvetően egy nyugodt koli, én szeretek ott lenni. Van még mit felújítani rajta, és hozzá kell szokni ahhoz, hogy csak kétszintenként van konyha, mikró, illetve szintenként közös vizes blokk, viszont összességében nincsenek sokan, és szép környezetben van (az utcazaj lehet zavaró, de az ablakok azt jól lefogják, meg azt is meg lehet szokni.) Közös programok is vannak. Főleg akkor éri meg, ha bioszra mész, mert onnan kb. 4-5 perc a Biosz Intézet, de a többi helyre is gyorsan el lehet jutni, mindenhova van buszjárat, a buszmegállók jó része pedig a koli körül van, szóval általában csak ki kell ugrani. Kisbolt ott van a kolitól egy köpésre, illetve egy Spar is 10-15 percre. Ha bármi kérdésed van, nyugodtan írj privit :D

2020. jún. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!